אתר סורגים
 
 
חדשות האתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סורגית - סורגים לבטיחות ילדים בהרכבה עצמית על החלון.
 
סורגית - סורגים אלומיניום לבטיחות ילדים
 
 
סורגים למיגון להרתעת פורצים מדגם באנקר של סורגית
 

סורגים לבית - דברים שכדאי לדעת

קניית סורגים היא משימה שרבים מאיתנו נדרשים להתמודד עימה, אם משום שברצוננו למנוע מילדינו ליפול מחלונות הדירה ואם משום שברצוננו למנוע מפורצים לחדור לביתנו. נציג לכם עתה מספר טיפים שיסייעו לכם בבואכם לרכוש סורגים לחלונות דירתכם. אנו מקווים שהמידע יאפשר לכם לבצע קנייה מושכלת, לשאול את השאלות הנכונות ולהשיג סורגים שיספקו את מלוא צרכיכם תוך מתן תמורה מלאה לכספכם.

 

ישנם מספר מרכיבים חשובים עליהם יש להקפיד ברכישת סורגים. המרכיבים החשובים הם החומר ממנו עשוי הסורג, עמידותו של החומר בפני חלודה והאחריות שנותן המסגר לסורג. מרכיבים אחרים, כמו הדוגמה שעל הסורג, הם בעלי משמעות אסתטית, אך הם אינם משפיעים על השאלה האם ביכולתו של הסורג למלא את המטרות אשר לשמן אנו מתקינים אותו.

 

המרכיב המשמעותי הראשון הוא החומר ממנו עשויים סורגים והאופן בו הוא בנוי. ישנם מספר פרמטרים חשובים המשפיעים על עמידותם של סורגים. סורג שמטרתו למנוע פריצות צריך להיות בעובי של 12 מ"מ לפחות וכאשר מדובר בסורג שנועד להגן על קומות נמוכות עדיף אף סורג בעובי 14 מ"מ. סורגים שנועדו למנוע נפילות של ילדים יכולים להיות דקים הרבה יותר, אף בני 4.5 מ"מ. מרכיב חשוב אחר הוא האם סורגים הם חלולים או מלאים. עדיף כמובן לבחור סורגים בעלי פרופיל מלא, בהם כמות החומר גדולה יותר והסורג עמיד יותר.

 

פרמטר שני הוא המרווחים בין סורגים. חובה שבאף מקום בסורגים, המרווחים בין המוטות לא יעלו על כ-10 ס"מ כדי שילד לא יוכל להחדיר דרכם את ראשו. כאשר מדובר בילדים חשוב גם להקפיד שהסורג לא יכלול פינות חדות שעלולות לפצוע.

 

מרכיב שלישי המשפיע על עוצמתו ויעילותו של הסורג הוא סוג העיגון (החיבור) שלו לקיר. אף הסורג היעיל והמרשים ביותר שאינו מעוגן כהלכה לקיר לא ירתיע פורץ מתחיל שיהיה מסוגל לעקור אותו במשיכה. לכן חשוב שעבודת העיגון של הסורג תתבצע כהלכה אל קיר הבית. לעיתים הבית נפרץ על אף הסורג, וחשוב לדרוש בשעת התיקון לחזקו בחיזוקים נוספים.

 

סורגים הם קונסטרוקציות מתכת חזקות, אך כמו כל מתכת הם רגישים לפגעי מזג האוויר. עובדה זו מביאה אותנו אל המרכיב החשוב השני ברכישת סורגים והוא עמידותם בפני חלודה. הדרך הטובה ביותר להגן על סורגים מפני חלודה היא להעביר אותם תהליך הנקרא גלוון באבץ. במהלך התהליך מצופה הסורג בשכבת אבץ המגנה עליו מפני חלודה לשנים רבות. הגלוון יכול להיות גלוון חם או גלוון קר. הגלוון החם יעיל יותר, אך גם יקר יותר בעשרים אחוז בממוצע.

מסגרים רבים טוענים כי הסורג שלהם הוא מגלוון אך לא כולם עומדים בכך. תוכלו לבקש לראות את הסורג לפני צביעתו. סורגים מגלוונים אמורים להיות בעל צבע אפור כסוף ומרקם מחוספס מעט.

 

מלבד הגלוון עשויים סורגים גם לעבור תהליך של צביעה. גם כאן קיימים צבעים שונים בעלי עמידות שונה ומחיר תואם. ניתן לבחור צבעים זולים על בסיס סיליקון, או צבעים יקרים יותר כמו איבוק אפוקסי המיובש באמצעות חום בתנור.

 

יהיה מה שיהיה הסורג שבחרתם, חשוב לדרוש מן המוכר אחריות נגד חלודה לשלוש שנים לפחות. מוכר שאינו מוכן לספק זאת הוא מוכר שיש סיבה טובה לחשוד באיכותם של הסורגים שהוא מוכר לכם. תוכלו גם לבקש לראות עבודות אחרות שהוא ביצע לפני שנתיים ומעלה. סורגים שאינם עמידים בפני חלודה יגלו סימני החלדה שפירושם שהסורג חלש ושביר יחסית. כתחזוקה מונעת כדאי לבדוק סורגים פעם בשנה ולנסות לאתר נקודות חלודה. את התפסים מומלץ לשמן בשמן נגד חלודה.

 
צריך כעת סורגים לבית?
מעוניין בסורגים איכותיים מאד, מעוצבים ושלא מחלידים לאורך זמן רב?
מעוניין לקבל את הצעת מחיר הכי הכי משתלמת?
מלא פרטיך כאן ואנו נדאג לכך שתקבל את ההצעה הכי טובה שיכולה להיות.בכל רחבי הארץ
טלפון:
פקס: 1533-5249333

Copyright © 2024 אתר סורגים. All rights reserved.


בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן