אתר סורגים
 
 
חדשות האתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סורגית - סורגים לבטיחות ילדים בהרכבה עצמית על החלון.
 
סורגית - סורגים אלומיניום לבטיחות ילדים
 
 
סורגים למיגון להרתעת פורצים מדגם באנקר של סורגית
 


למי מתאימה סורגית - סורגים לילדים?

עצם המחשבה על התקנת סורגים עבים על החלון מעוררת בכם סלידה ...
רכשתם דירה חדשה. הנוף מדהים מהקומה התשיעית אך למרבה הצער, ברור לכם שתיאלצו לוותר על הנוף המדהים הזה ולהתקין על החלונות סורגים עבים על מנת למנוע נפילה מן החלון.עצם המחשבה על התקנת סורגים עבים על החלון מעוררת בכם סלידה. יש פתרון. סורגית הינה בעלת מראה עדין דיו כדי להמשיך ולאפשר לכם ליהנות מן הנוף המדהים הנשקף מחלונכם ובו זמנית גם חזקה מאד על מנת להבטיח את שלומם של ילדכם.

בעל הדירה אותה שכרתם אינו מוכן לשמוע הפצרותיכם להתקין סורגים ...
סוף כל סוף מצאתם דירה ושכרתם אותה. הדירה נמצאת בקומה הרביעית. אינכם רגועים ובצדק!בטיחות ילדכם חשובה לכם יותר מכל אולם בעל הדירה אותה שכרתם אינו מוכן לשמוע הפצרותיכם להתקין סורגים. מה עושים? מתקינים סורגית. לאחר שתעזבו את הדירה תוכלו להסיר את הסורגית מבלי להותיר כמעט סימנים על החלון ואף בבוא העת לנייד אותה לדירה אחרת.

המעבר לדירה החדשה כבר גרר אחריו ההוצאות כבדות שלא נגמרות ...
נכנסתם לדירה חדשה בקומה השלישית. ברור לכם שאינכם מוכנים להיכנס לדירה מבלי להתקין סורגים על החלון וזאת על מנת להבטיח את בטיחותם של ילדכם אך המעבר לדירה החדשה כבר גרר אחריו ההוצאות כבדות שלא נגמרות. אתם מתקשרים לאחת מחברות הסורגים ומגלים שמחיר סירוג החלונות בדירה הוא יקר מאד עבורכם, לפחות בשלב הזה. מה עושים? עושים סורגית!מחירה של סורגית שווה לכל נפש, כ 180 ש"ח לחלון סטנדרטי לעומת מחיר של כ 500 ש"ח במקרה של סורגים רגילים. עכשיו, תארו לעצמכם כמה כסף ניתן לחסוך כשמדובר במספר חלונות.

אתם מתקשרים לאחת מחברות הסורגים או למסגר ומגלים שלצורך ההרכבה תיאלצו להפסיד יום עבודה שלם ...
התינוק החמוד גדל והפך לילד. סקרנותו מניעה אותו לחפש אתגרים חדשים ברחבי הדירה. ביום בהיר אחד אתם מבחינים במקרה בילדכם כשהוא מטפס על החלון ובזה הרגע אתם מקבלים החלטה חד משמעית להתקין סורגים על החלון. אתם מתקשרים לאחת מחברות הסורגים או למסגר ומגלים שלצורך ההרכבה תיאלצו להפסיד יום עבודה שלם. דבר לא בא בחשבון מכיוון שגם כך ניצלתם לאחרונה הרבה ימי חופש. מה עושים? סורגית הינה פתרון קל מאד להרכבה עצמית על החלון. כל אחד יכול להרכיב סורגית בקלות ולאחר ההרכבה הסורגית מעוגנת בצורה חזקה מאד על החלון. ההרכבה בטיחותית ונעשית מתוך הבית. הכלים הדרושים להרכבתה של סורגים הינם פשוטים ונפוצים בכל בית (מקדחה, מברגה, מפתח פתוח ופטיש קטן). עם סורגית אינכם תלויים בבעלי מקצוע, תוכלו להרכיב את הסורגית בכיף בזמנכם החופשי.

חשוב לכם להרתיע את הגנבים המעוניינים לחפש חלון פתוח, לתת קפיצה ולברוח ...
אתם גרים בקומה ראשונה על עמודים. אתם חוששים מפורצים אך ברור לכם שממילא אף סורג לא יעצור פורץ שנחוש בדעתו להיכנס לדירתכם ולכן, חשוב לכם להרתיע את הגנבים המעוניינים לחפש חלון פתוח, לתת קפיצה ולברוח. סורגית הינה סורג מפלדה בעלת אפקט הרתעה. סורגית מונעת "פרצה הקוראת לגנב". כשגנב רואה סורגית מותקנת על החלון ויודע שיצטרך להתעכב על מנת לפרק אותה בעזרת כלי פריצה, סביר להניח שהוא יעדיף יעד אחר, על אחת כמה וכמה שהוא לא בטוח אם בכלל ימצא שלל בדירתכם.

כל ניסיונותיכם לשכנע את סבא וסבתא להתקין סורגים כנגד נפילה מן החלון יוצרים סירוב תקיף מצידם ...
סבא וסבתא הטובים והאהובים שומרים לכם מדי פעם על הילדים.אמנם דאגתם להתקין סורגים בביתכם ואתם מרגישים שילדכם בטוחים מפני נפילה מן החלון, אך כל ניסיונותיכם לשכנע את סבא וסבתא להתקין סורגים כנגד נפילה מן החלון יוצרים סירוב תקיף מצידם ופרט לכך, מחיר הסורגים יקר מאד. הפתרון - סורגית. המראה העדין של סורגית ישכנע את סבא וסבתא שמדובר יותר באמצעי בטיחות לחלון מאשר סורגים עבים ופרט לכך, לא תיאלצו להוציא הון תועפות על סורגים.

ההורים והילדים מרוצים מאד מן הגן אולם למרות שגובהו של החלון מהרצפה הוא מטר אחד, מפריעה להורים המודאגים (ובצדק) העובדה שאין אמצעי בטיחות כנגד נפילה מן החלון ...
אתם אוהבים לטפל בילדים ואתם מחזיקים גן ילדים מצליח לתפארת.ההורים והילדים מרוצים מאד מן הגן אולם למרות שגובהו של החלון מהרצפה הוא מטר אחד, מפריעה להורים המודאגים (ובצדק) העובדה שאין אמצעי בטיחות כנגד נפילה מן החלון. אינכם רוצים לסרג את הגן בסורגים עבים, הן בגלל המחיר היקר והן בגלל שלא נעים לשהות בגן אשר על חלונותיו סורגים עבים. הפתרון הקלאסי מבחינתכם, מבחינת ההורים ובטח מבחינת הילדים הוא סורגית.חזקה מאד, מראה עדין ומחיר שווה לכל נפש. עבור גני ילדים ופעוטונים, סורגית נחשבת להוצאה מוכרת ברשויות המס.

באלו מקרים לא מתאימה סורגית?
סורגית הינה פתרון לחלונות בלבד. סורגית אינה מתאימה כפתרון הגבהה להרכבה על מעקה ברזל קיים המצוי בד"כ במרפסת השמש של הדירה או בסלון.


סורגית הופכת את העולם למקום בטוח יותר, סורגית מצילה ילדים.

מעוניין לשמוע הצעה פנטסטית לגבי סורגים לילדים?
לחץ על קישור זה: סורגים לילדים.


סורגים - סורגית - 1700705005

בכל רחבי הארץ
טלפון:
פקס: 1533-5249333

Copyright © 2024 אתר סורגים. All rights reserved.


בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן