אתר סורגים
 
 
חדשות האתר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סורגית - סורגים לבטיחות ילדים בהרכבה עצמית על החלון.
 
סורגית - סורגים אלומיניום לבטיחות ילדים
 
 
סורגים למיגון להרתעת פורצים מדגם באנקר של סורגית
 

 

סוגי סורגים מעוצבים

 

בבואנו לרכוש סורגים מעוצבים, נעדיף כמעט תמיד את סוג הסורג שמתאים בצורה הטובה ביותר לסכנה שבפניה אנו רוצים להתגונן, ורק בשלב שני נפנה לבחון את עיצובי הסורגים השונים. קיימות 2 קבוצות עיקריות של סורגים.

1. סורגים שמטרתם להגן מפני פריצה

2. סורגים שמטרתם להגן על שלומם של ילדנו (למנוע נפילות מחלונות בדרך כלל).

אחרי שהגדרנו לעצמנו, ולאיש המקצוע האמון על יצור והרכבת הסורגים, באילו סורגים אנו מעוניינים, ניתן להתרכז בפן העיצובי שלהם ולבחור את עיצוב הסורג שמוצא חן בעיננו ביותר.


סורגים לבטיחות ילדים

סורגים שמטרתם למנוע נפילות של ילדים יהיו לרוב דקים בהרבה מסורגים שמטרתם למנוע פריצות (4.5 מ"מ בד"כ), ולפיכך חזותם תהיה "קלילה" יותר ופחות אינטנסיבית ו"כבדה". סורגים מסוג זה מאפשרים ליהנות ביתר קלות מן הנוף הנשקף מחוץ לחלונות, והשפעתם על חזות הבית מבחוץ היא מינימלית, משום עדינותם ודקיקותם. בתים בהם מותקנים סורגים מסוג זה זוכים גם לתאורת יום נעימה יותר, שכן הסורגים הללו לא יסתירו את קרני השמש ולא יקשו עליהן לחדור הביתה. שימו לב שלא מומלץ להתקין בבית עם ילדים קטנים סורגים עם בטן שכן הם לא בטיחותיים לילדים. ילד יכול לשבת על הסורג ולמצא את עצמו משתלשל עם הרגליים למטה חלילה וחס.


סורגי מיגון (נגד פריצות) - סוגי עיצובים

כאשר הדברים אמורים בסורגים שמטרתם העיקרית היא להגן על הבית מפני פריצות, תוכלו לרוב לבחור בין מספר עיצובי סורגים שכיחים מבין מגוון רחב של סורגים מעוצבים:

 

סורגי בטן

סורגים בעלי עיצוב עם בטן הם סוג פופולרי ונפוץ של סורגים, אשר בנויים בצורה הדומה למשולש החורג מעט החוצה מחלון הבית. כך ניתן להצמיד אליהם אדנית פרחים או קישוטי נוי שונים, שיקשטו את קדמת הבית ולא יעמיסו על אדן החלון. קיימים סוגים רבים של סורגי בטן, המורכבים מחומרים שונים, ומתאפיינים בעיטורים מגוונים לאורך שדרת הסורג, בהתאם לטעמו האישי של הלקוח ולעמידות הסורג הרצויה.

 

סורגים ישרים

אלו הם סוג נוסף של סורגים. בניגוד לסורגי הבטן - מדובר בסורגים ישרים, הממשיכים את קו הקיר החיצוני ומורכבים במקביל לחלון הבית. סורגים ישרים נחשבים לאלגנטיים יותר מסורגי הבטן, משום שהם אינם כוללים את עיטור הבטן, שרבים רואים בו מטרד ויזואלי. סורגים ישרים יהיו לרוב זולים יותר מסורגי בטן, וגם אותם ניתן להזמין מסוגים שונים של מתכות (וריתוכים), ובמגוון רחב יחסית של עיטורי מתכת.

 

סורגים מתקפלים

אלו הם דגם משוכלל יותר של סורגים, שכן הם סורגים מעוצבים באופן בו מעוצבים הסורגים הישרים, ויתרונם המשמעותי נעוץ באופציית הקיפול. סורגים מתקפלים, כמו דלתות וחלונות הזזה, ניתנים לפתיחה מבפנים וקיפול שיאפשר גישה החוצה מחלל הבית. כך תוכלו להשאיר את הסורג פתוח כאשר אתם בבית, ולסגור אותו ברגע שאתם יוצאים. סורגים מתקפלים משמשים במקרים רבים גם כהגנה על דלתות (ולא רק חלונות), שכן אופציית הקיפול הופכת אותם למודולריים וגמישים יותר מהסורגים הקבועים, שאינם ניתנים לפתיחה.


מעוניין בסורגים בעלי עיצוב ייחודי?

מעוניין בסורג איכותי מאד שלא מחליד לאורך שנים?

מעוניין לקבל הצעת מחיר משתלמת מאד?

התקשר עכשיו 1700-705-005 או מלא את הפרטים כאן.
 

אתר זה הוקם באדיבות סורגית - הסורגים המובילים לבטיחות ילדים.

לקבלת ייעוץ חינם מיועץ מקצועי ומוסמך יש להתקשר 1700-705-005 


בכל רחבי הארץ
טלפון:
פקס: 1533-5249333

Copyright © 2024 אתר סורגים. All rights reserved.


בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן